Finansbank Düşük Faizli Kredi Anında Hesabında

Finansbank hangi bankanın müşterisi olursanız olun, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun finansman çözümleri sunar. Bu bankanın kredileri uygun faiz oranlıdır. Finansbank aynı zamanda kredi notu düşük olan kişilere bile kredi sunduğu için en çok tercih edilen bankalardan biridir. Finansbank düşük faizli kredi nasıl alınır ve bu kredinin özelikleri nelerdir detaylı olarak açıklayalım;

Finansbank düşük faizli kredi özellikleri nelerdir?

Finansbank düşük faizli kredisini ihtiyaç kredisi adı altında sunmaktadır. Bu bankanın sunmuş olduğu birden fazla ihtiyaç kredisi çeşidi vardır. Banka müşterisi olun ya da olmayın bu kredi çeşitlerinden size uygun olanı seçebilir ve özel faiz oranlarından yararlanarak kredinizi hemen alabilirsiniz. Finansbank düşük faizli kredi çeşitli şöyledir;

 • 3 ay ödemesiz olan ihtiyaç kredisi;

Bu kredi aracılığı ile kredinizi şimdi alabilir ve ödemelerinizi 3 ay sonra yapabilirsiniz. Örneğin kredinizi 60 ay vadeli olarak alırsanız, 3 ay ertelemeli olduğunda toplam kredi vadeniz 57 ay üzerinden değerlendirilecektir.

 • Kolay ödemeli ihtiyaç kredisi;

Finansbank bu kredisi ile hem nakit ihtiyaçlarınızı karşılamakta hem de ödeme kolaylığı sunmaktadır. Kolay ödemeli ihtiyaç kredisi ile ilk taksitlerinize düşük tutarlarda başlayabilir ve daha sonra yükselmesini sağlayabilirsiniz.

 • Finansbank tanışma kredisi;

Finansbank tanışma kredisi ile yeni müşteri olan kişiler avantajlı faiz oranlarında kredi sunar. Bu krediyi son bir yıl içinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmayanlar, mevcutta Finansbank’tan açıkta kredisi olmayanlar ya da hazır kredisi bulunmayanlar kullanabilir. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu krediye hemen başvuru yapabilir ve tanışmaya özel uygulanan indirimli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

 • Finansbank doğum günü kredisi;

Finansbank müşterisi olan kişiler, doğum günlerinin denk geldiği ay boyunca uygun faizli kredilerden faydalanma imkânı bulabilirler. Bu krediyi almak için size en yakın Finansbank şubelerine uğramanız gerekir.

 • Finansbank borç transferi kredisi;

Bu kredi ile diğer tüm bankalarda olan kredi borçlarınızı tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bu kredi sayesinde aylık ödemelerinizi ve taksitlerinizi de düzenlemiş ve rahatlatmış olursunuz. Bu kredi de uygun faiz oranlarında sunulmaktadır.

 • Finansbank kamu ve finansman maaş kredisi;

Finansbank bu kredi ile maaşını Finansbank’tan alan emekli ya da çalışan tüm müşteriler ve kamu çalışanlarına özel faiz oranları uygular.

Finansbank düşük faizli kredi oranları nasıldır?

Finansbank düşük faizli kredi faiz oranları müşteri özelinde değişmektedir. Bu kredinin faiz oranı tanışma kredisine özel olarak %0,99’dan başlar. Ancak müşterilerin kredi notuna göre değişir. Alacağınız kredinin faiz oranı online kanallardan başvuru yaptığınız sırada, detaylı olarak gösterilecektir. Ayrıca banka şubelerinden ve çağrı merkezinden de kredi faiz oranları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Finansbank tarafından sunulan düşük faizli krediyi 1.000 liradan 65.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz. Bu kredinin vadesini ise 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilir ve ödemelerini rahat rahat yapabilirsiniz. Kredinizden, kredi tutarının binde beşi kadar dosyam masrafı ve hayat sigortası masrafı alınacaktır.

Finansbank düşük faizli kredi örnek hesaplama tablosu nasıldır?

Finansbank düşük faizli kredi için toplam maliyetinizin ne kadar olacağını hesaplamak ve taksit tutarlarını görebilmek için https://www.qnbfinansbank.com/kredi-hesaplama-araci adresini tıklayabilirsiniz. Bu adresten dilerseniz taksit tutarına göre dilerseniz de kredi tutarına göre hesaplama yapabilirsiniz. Yapacağınız hesaplamalarda belirtilen faiz oranı 1850 kredi notuna sahip olan ya da yeni banka müşterisi olacak olan kişiler için geçerlidir. Sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;

Finansbank düşük faizli kredi avantajından 20.000 lira için ve 36 ay vadede yararlanmak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 686,04 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 24.697,54 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 100 liradır.

Finansbank düşük faizli kredi avantajından 30.000 lira için ve 48 ay vadede yararlanmak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 823,65 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 39.535,26 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 150 liradır.

Finansbank düşük faizli kredi avantajından 40.000 lira için ve 60 ay vadede yararlanmak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 936,05 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 56.162,83 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 200 liradır.

Finansbank düşük faizli kredi avantajından 50.000 lira için ve 60 ay vadede yararlanmak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 1.170,06 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 70.203,60 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 250 liradır.

Finansbank düşük faizli kredi avantajından 40.000 lira için ve 60 ay vadede yararlanmak isterseniz;

 • Kredi faiz oranı; %0,99 olur.
 • Aylık ödenecek taksit tutarı; 1.521,08 liradır.
 • Toplam geri ödenecek kredi tutarı; 91.264,61 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 325 liradır.

Finansbank düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank’ın bu avantajlı kredisine banka müşterisi olan ya da olmayan herkesi için birden fazla başvuru seçeneği sunulmuştur. Finansbank’ta hesabı olan kişiler web sitesinde bulunan “hemen başvur” kısmından başvurularını yapabilirler. Finansbank müşterileri de anında kredi hattını arayarak 7/24 başvuru yapabilirler.

Hangi bankanın müşterisi olursanız olun kredi başvurunuz için KrediGo uygulamasını kullanabilirsiniz. SMS bankacılığını kullanarak banka müşterisi olan ya da olmayan kişiler başvuru yapabilirler. Banka müşterisi olan kişiler mobil bankacılık ve internet bankacılıklarından hemen başvuru yapabilirler. Aynı zamanda borç transferi kredisi ile birlikte tüm krediler için banka şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Finansbank’ta hesabınız varsa, hemen web sitesine girerek başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen alabilirsiniz. Finansbank’ta hesabı olmayan kişiler de bu başvuruyu yapabilirler. Onaylanan kredilerini ise hemen en yakın banka şubesine giderek alabilirler. Finansbank kredilerine web sitesinde başvuru yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

Başvurunuz hemen alınır ve başvuru sonucunuz cep telefonunuza iletilir. Onaylanan başvurunuz için banka şubelerine gidebilirsiniz. Banka temsilcileri de sizleri arayarak gerekli ve eksik bilgileri alırlar. Sizlere hesap tanımlanır ve paranız bu hesaba, çağrı merkezi aracılığı ile aktarılır.

Bir cevap yazın