Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Faiz Oranları

Fibabanka her türlü nakit harcamalarınız için ihtiyaç kredisi seçenekleri sunar. Bilgisayar, eğitim, sağlık, tatil ve bayram harcamalarınız için her zaman uygun faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaçları karşılayan bu banka, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine online hizmet vermektedir. Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi ve faiz oranları hakkında detaylı bilgi verelim;

Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi ve faiz oranları nelerdir?

Fibabanka, her ihtiyacınız için farklı ihtiyaç kredisi seçeneği sunar. Anında ihtiyaç kredisi, şubeden ihtiyaç kredisi, vatan bilgisayar kredisi, zen kredi, multinet up kredisi gibi seçenekleri ile hemen hemen her alada olan nakit ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarında çözüm sunmaktadır. Bu bankanın kredilerini ve faiz oranlarını detaylı şekilde açıklayalım;

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi özellikleri ve faiz oranları;

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi, işlemlerini banka şubelerinden yapmak istemeyen müşteriler için online olarak sunulmaktadır. Bu krediye mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından başvuru yapan kişiler avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirler. Fibabanka anında ihtiyaç kredisi genel özellikleri ise şöyledir;

 • Bu kredi Fibabanka müşterisi olan kişilere özel faiz oranlarında sunulan bir kredidir. Kredi başvurularınızı mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, banka şubelerinden, web sitesinde bulunan başvuru formunu kullanarak ya da 444 88 88 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz.
 • Kredi başvurunuz onaylandığında anında hesabınıza aktarılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kulanım aşmasında hiçbir belgeye ya da evraka gerek bulunmaz.
 • Fibabanka anında ihtiyaç kredisini 1.000 liradan 70.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
 • Kredinizin vadesini ise 12 aydan başlayarak 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Alacağınız kredinin geri ödemelerini mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak ya da çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Ayrıca tüm Fibabanka şubelerinden de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Fibabanka’da bulunan hesabınıza diğer bankalardaki hesaplarınızdan para transferi yaparak ya da Vatan Bilgisayar mağazalarında bulanan ödeme noktalarını kullanarak da kredi geri ödemelerini hemen gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fibabanka anında ihtiyaç kredisinden, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınacaktır.
 • Kredinizden, krediyi alan kişinin özelliklerine ve kredi özelliklerine göre değişen tutarlarda hayat sigortası masrafı da alınır.
 • Bu kredinin aylık faiz oranları %1,08’den başlar ve kredi notunuza göre değişir. Aynı zamanda banka müşterisi olup olmamanıza gör ede kredi faiz oranları değişecektir. En yüksek uygulanan faiz oranı %1,35’tir.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu nasıldır?

Bu bankanın kredisinden ne kadar tutarda alacağınızı ve bu tutar için ne kadar maliyetiniz olacağını öğrenmek için https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi/aninda-ihtiyac-kredisi adresini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere rehber olası açısından farklı faiz oranlarında ödemlerinizin nasıl olacağını açıklayalım;

Fibabanka anında ihtiyaç kredisini 15.000 lira olarak 12 ay vadede aldığınızda;

 • Kredi faiz oranı; %1,08 olur.
 • Ödenecek taksit tutarı; 1.357,78 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 78,75 liradır.
 • Yıllık toplam faiz oranı; %17,8819 olur.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisini 15.000 lira olarak 36 ay vadede aldığınızda;

 • Kredi faiz oranı; %1,19 olur.
 • Ödenecek taksit tutarı; 535,80 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 78,75 liradır.
 • Yıllık toplam faiz oranı; %18,9918 olur.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisini 15.000 lira olarak 36 ay vadede aldığınızda;

 • Kredi faiz oranı; %1,35 olur.
 • Ödenecek taksit tutarı; 553,18 liradır.
 • Alınacak olan dosya masrafı tutarı; 78,75 liradır.
 • Yıllık toplam faiz oranı; %21,7285 olur.

Fibabanka şubeden ihtiyaç kredisi ve faiz oranları;

Fibabanka, banka şubelerinden kredi başvurusu yapan müşteriler için uygun faiz oranları sunar. Bunun yanında diğer bankalarda olan kredilerinizi tek çatı altında toplayabilme avantajı da sunar. Ayrıca banka şubelerinden yüksek tutarda kredi alma imkânınız da bulunur. Şubeden ihtiyaç kredisi özellikleri ise şöyledir;

 • Bu krediyi kullanarak tüm borçlarınızı tek çatı altına birleştirebilir ve uzun vadeler ile ödemelerinizi rahatlatabilirsiniz.
 • Şubeden ihtiyaç kredisi ile size özel uygulanacak olan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bu faiz oranları, müşterilerin kredi notuna göre belirlenir.
 • Banka şubelerinden başvuru yaptığınızda, kefil ya da ipotek gibi teminatlar göstererek, daha yüksek tutarda kredi kullanma imkânınız bulunur.
 • Bu krediye banka şubelerinden başvuru yapmak istemeyenler, 3422’ye kısa mesaj göndererek de ön başvurularını yapabilirler. SMS başvurusu 20.000 lira ile sınırlıdır. 20.000 liranın üzerinde kredi almak isteyenler ise banka şubelerini ya da https://www.fibabanka.com.tr/basvuru-formlari/bireysel-ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresindeki başvuru formunu kullanabilirler.
 • Fibabanka şubeden ihtiyaç kredisinden, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır. Ayrıca kredinizden hayat sigortası masrafı da tahsil edilir.

Fibabanka vatan bilgisayar kredisi;

Fibabanka, Vatan Bilgisayar mağazalarından alışveriş yapan müşterileri için kredi alma imkânı sunmaktadır. Bu kredi ile Vatan Bilgisayardan yapacağınız alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilir ve dileğiniz miktarda kredi kullanabilirsiniz. Bu kredinin genel özelliklerinden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Fibabanka, bu kredisini elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, daha kolay ve ekonomik hale getirmek için sunmaktadır.
 • Bu kredi sayesinde Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 3,6,9 ve 12 taksite böldürebilir ve faizsiz kredi fırsatında faydalanabilirsiniz.
 • Bu krediye hemen başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek VATAN yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazabilirsiniz ve 3422’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Alacağınız bu kredinin geri ödemelerini çağrı merkezinden, mobil ve internet bankacılıklarından ya da Vatan Bilgisayar mağazalarında bulunan ödeme noktalarından yapabilirsiniz.
 • Bu krediden bilgisayar ve tablet alımlarınız için 6 ay taksit fırsatından, cep telefonu alımlarında ise 12 aya kadar taksit fırsatından faydalanabilirsiniz. 3.500 liraya kadar alacağınız telefonlarınızı 12 ay taksitte, 3.500 liranın üzerinde alacağınızı telefonları ise 3 ay taksitte ve faizsiz kredi avantajıyla alabilirsiniz.

Fibabanka Zen kredisi ve faiz oranları;

Zen kredisi, ZEN pırlanta mağazalarından yapacağınız alışverişler için geçerli olan bir kredidir. Bu kredi sayesinden Türkiye’nin her yerinde bulunan ZEN pırlanta mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünler için nakit ödeme yapmadan ya da kredi kartınızın limitini doldurmadan bu krediden faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Zen kredisi cazip ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları, alacağınız kredi tutarına ve kredi notunuza göre değişir. Kredi başvurusu sırasında faiz oranınız, banka tarafından bildirilecektir.

Bu krediye başvuru yapabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek ZEN yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanız ve 3422’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj ile kredinizin ön onayını aldıktan sonra dilediğiniz ZEN mağazasına giderek istediğiniz ürünü krediniz ile satın alabilirsiniz.

Fibabanka N11 alışveriş kredisi ve faiz oranları;

Fibabanka, N11 üzerinden yapacağınız alışverişler için de faizsiz ve masrafsız kredi alma seçeneği sunar. Bu kredi ile N11 üzerinden alışverişlerinizi kolayca yapabilir ve kredinizi 12 aya kadar vadelendirebilirsiniz. N11 alışveriş kredisinin genel özellikleri ise şöyledir;

 • Bu kredi, 3 ay vadeye kadar alım yaptığınızda faizsiz ve masrafsız olarak sunulmaktadır.
 • Alacağınız kredinin vadesini 6 ay ya da 12 ay olarak belirlediğinizde, kredinizin faiz oranı %1,09 olacaktır.
 • N11 alışveriş kredisini 100 liradan 15.000 liraya kadar kullanabilirsiniz.
 • Bu krediyi sigorta bedeli olmadan ve kredi tahsis cüreti ödemeden alabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapmak için N11 web sitesinin üzerindeki ödeme seçeneklerinden başvuru yapabilirler. Fibabanka müşterisi olmayan kişiler de yine N11 web sitesinde bulunan ödeme seçenekleri ekranından başvuru formuna hemen ulaşabilirler.

Bir cevap yazın