Denizbank 60 Aya Varan Online Kredi

Denizbank, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla, uygun faiz oranları ile Web’de ihtiyaç kredisi kampanyası sunar. Web’de kredi, 60 aya varan vadeler ile kullanabileceğiniz ve uygun faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bir kredidir. Bu kredi ile sayesinde evraksız ve kefilsiz olarak nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Denizbank 60 aya varan online kredi özellikleri ve detayları hakkında açıklama yapalım;

Denizbank 60 aya varan online kredi özellikleri nelerdir?

Mobilyadan beyaz eşyaya, eğitimden tatile kadar tüm masraflarınızı karşılayabileceğiniz online kredi sayesinde, aynı zamanda uygun faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. Denizbank, farklı kredi ürün paketleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Web’de krediye ise Denizbank müşterisi olun ya da olmayın online başvuru yaparak hemen sahip olabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

 • Denizbank’ın bu avantajlı kredisi %0,99’dan başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır. Denizbank müşterisi olan kişiler mobil bankacılıktan başvuru yaptıklarında, daha uygun faiz oranlarından faydalanabilmektedir.
 • %0,99 faiz oranı 2.000 liraya kadar ve 12 ay vadeli kredi başvurusu yapan kişiler için geçerlidir. Vade sayısı ve kredi tutarı arttıkça uygulanacak olan faiz oranı da değişir. En yüksek uygulanan faiz oranı ise %1,71’dir.
 • Denizbank’ın bu avantajlı kredisine 3 aydan başlayan ve 6 aya kadar uzanan vadeler ile sahip olabilir, ödemlerinizi rahat rahat yapabilirsiniz.
 • Alacağınız kredinin üst limit tutarı 55.000 liradır.
 • Kredinizde, başlangıçta yani kredi verilirken bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı alınır. Bu masraf, kredi tutarının binde beşi kadar tahsil edilir.
 • Kredinizi alırken hayat sigortası masrafı da tahsil edilir. Alınacak olan hayat sigortası tutarı, krediyi çekecek olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve vadesine göre değişir.
 • Denizbank’ın bu kredisinde kefil ya da ipotek gibi teminatlar istenmez. Ayrıca gelir belgesi ya da ikametgâh gibi evraklara gerek duyulmaz. Ancak yine de banka gerekli gördüğü durumlarda kefil, belge ya da ipotek isteme hakkına sahiptir. Bu durumlar genellikle kredi notunuzun yetersiz olması ya da aylık gelirin yetersiz olması gibi durumlardır.

Denizbank 60 aya varan online kredi nasıl kullanılır?

Başvurunuzu yaptıktan sonra onaylanmış olan kredini almak için internet bankacılığını ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz. Menü kısmından “krediler” bölümüne girerek burada bulunan “ihtiyaç kredisi kullandırım” uygulamasına giriş yapabilir ve ekranda yer alan evrakları onaylayarak kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Kredini kullanabileceğiniz bir vadesiz hesabınızın bulunması gerektiğini unutmamalısınız.

Onaylanmış olan kredinizi alabileceğiniz bir diğer seçenek de banka şubeleridir. Size en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilir ve evraklarınızı teslim alabilirsiniz.

Onaylanmış olan ihtiyaç kredisini hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü 9.00 ve 21.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Denizbank 60 ay avaran online kredi başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Banka müşterisi olmayan kişilerin bu avantajlı krediden faydalanabilmesi için banka şubelerinden ya da web sitesinde bulunan başvuru formundan başvuru yapmaları gerekir. Bu başvuruyu yapmak için aşağıda sıralayacağımız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Başvurunuzu yapmak için https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi-basvurusu.aspx adresine tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alan ilgili bölümlere, sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmelisiniz. Bu bilgiler, kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ekrandaki güvenlik kodudur.
 • Ardından altta yer alan kutucukları da işaretledikten sonra “devam” kısmına tıklamalısınız.
 • Başvuru esnasında cep telefonunuzu da yanınızda bulundurmalısınız, çünkü diğer aşamaya geçebilmeniz için gerekli olan güvenlik kodu cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Telefonunuza gelen güvenlik kodunu da ekrana girdikten sonra başvurunuza devam edebilirsiniz.
 • Başvurunuzun tamamlanması için sonraki aşamada sizden adres bilgileriniz, çalışma bilgileriniz, aylık gelir bilgileriniz ve kredi bilgileri istenir. Son aşamada almak istediğiniz kredi tutarını ve vadisini girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Başvurunuz tamamlanmadan önce onay ekranından girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
 • Başvurunuzu tamamladıktan sonra 1 iş günü içinde sonucu mesaj olarak gönderilir. Onaylanan kredilerinizi isterseniz online kanallardan vadesiz hesap açarak hesabınıza aktarabilir, isterseniz de Denizbank şubelerinden temin edebilirsiniz.

Denizbank 60 aya varan online kredi için internet bankacılığından nasıl başvuru yapılır?

Denizbank 60 aya varan online kredi başvurularınızı oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir başka araç da internet bankacılılığıdır. Bu uygulamayı kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan yalnızca bir bilgisayar ve internettir. Bu sayede kredinize 7/24 başvuru yapabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu başvuru için de aşağıda sıralayacağımız adımları takip edebilirsiniz.

 • Denizbank internet bankacılığına giriş yapmak için https://www.denizbank.com/ adresine tıklayarak ana sayfanın sağ süt kısmında bulunan “internet bankacılığı” yazan kısma tıklayabilirsiniz. Dilerseniz de direkt olarak giriş ekranına bağlanmak için https://acikdeniz.denizbank.com/CustomLogin/Retail.aspx?lang=TR adresini tıklayabilirsiniz.
 • Karşınıza açılan yen ekrandan giriş yapmak için banka tarafından size verilen kullanıcı kodunu ve şifreyi kullanabilirsiniz. Dilerseniz de banka kartınızı ya da kredi kartınızı ve Denizbank parolanızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.
 • Cep telefonsuzu gelen güvendik kodunu da ekrandaki ilgili bölüme yazdıktan sonra başarılı şekilde internet bankacılığına giriş yaparsınız.
 • Ardından menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edip sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.
 • Bu bilgiler kredi tutarı ve vadesi gibi kısa bilgiler olacaktır çünkü zaten banka müşterisi olduğunuz için adres ve telefon gibi kişisel bilgileriniz bankada kayıtlı olacaktır.
 • Birkaç adımda başvurunuzu kolayca tamamladıktan sonra sonuç cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir.
 • Onaylanmış olan kredinizi ise vakit kaybetmeden vadesiz hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Denizbank 60 aya vara online kredi başvurusu için mobil bankacılık kullanım aşamaları;

Denizbank’ın bu avantajlı kredisine hemen başvuru yapabileceğiniz ve kredinizi 7/24 alabileceğiniz bir diğer uygulama da mobil bankacılıktır. Bu uygulamayı kullanarak nasıl başvuru yapacağınızı aşağıdaki adımlardan takip edebilirsiniz;

 • İlk olarak Denizbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Bunun için Play Store ya da Apple Store mağazalarına girerek “Açık Deniz” araması yapın.
 • Kasrınıza çıkan uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonunuza yükleyin ve giriş yapın.
 • Giriş için kimlik numarası, kullanıcı kodu, banka kartı ya da kredi kartı numaraları ile Denizbank şifrenizi kullanabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız, “şifre al” bölümünden yeni şifre talep edebilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra girişinizi başarılı şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.
 • Menü kısmından yine “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip ederek sizden istenen kredi vadesi ve kredi tutarı gibi kısa bilgileri girmelisiniz.
 • Onay ekranında girdiğiniz bilgileri kontrol ettikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi, “ihtiyaç kredisi kullandırım” bölümünden hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza aktarmak için de ekranda yer alan evrakları online olarak onaylamanız gerekecektir.

Denizbank 60 aya varan online kredi avantajları nelerdir?

Denizbank 60 aya varan online kredi kampanyasının en önemli avantajları, bu krediyi oturduğunuz yerden alabilmenizdir. Acil nakit ihtiyaçlarınızı kefilsiz ve evrak talep edilmeden, saniyeler içinde giderebilirsiniz. Üstelik krediniz 30.000 liraya kadar almanız da mümkündür. Online kredi için dijital kanallardan başvuru yaptığınızda ise avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın